Źródlo danych i mapy: WINDY

Źródlo danych i mapy: WINDY

Radar Pogodowy

Sprawdź pogodę w twojej okolicy! Radar pogodowy pokazuje pogodę w Europie, Polsce oraz twojej miejscowości. Nie wiesz jak masz się ubrać jutro do pracy lub chcesz pojechać nad jezioro? Mapa meteo pokaże temperaturę, opady oraz burzę! Znajdź swoją miejscowość na mapię i zobacz jaka pogoda będzie za kilka godzin lub dni.

Radar pogodowy online pomoże ci szczególnie w ciepłe letnie dni, gdy nie wiesz czy masz spodziewać się deszczu oraz burzy. Warto sprawdzić mapa meteo oraz pogode przed każdym wypadem na miasto, jezioro albo chociażby na rower. Polski radar pogodowy pokaże ci także temperaturę powietrza, wody oraz wysokość fal. Jest to idealne narzędzie do planowania wakacji, albo nawet dnia!

Radar Pogodowy vs. Prognoza Pogody

Wielu z nas zastanawia się jak działają radary pogodowe. Oglądając prognozę pogody w telewizji widzimy, że jest ona często bardzo trafna. Widzimy mniej więcej tę samą temperaturę oraz opady. Synoptycy potrafią przepowiedzieć pogodę na podstawie kierunku wiatru, ilości opadów, niżów oraz wyżów i wielu innych czynników. W tym przypadku prognoza może wydawać się bardzo niewiarygodna, ale nie można przepowiedzieć pogody na 100%, szczególnie jeśli uwzględnimy burze, które mogą pojawić się znikąd dosłownie wszędzie. Dlatego w prognozie pogody nigdy nie będzie dokładnych miejsc opadów oraz burz.

Radar pogodowy pokazuje dokładne miejsce występowania burz oraz opadów na żywo. Dlatego można zobaczyć radar meteo i czy będzie u nas zaraz padał deszcz. Dodatkowo radar meteorologiczny pokazuje dokładną temperaturę oraz wiele innych ciekawych informacji. Możemy również zobaczyć radar pogodowy Europy, Polski oraz Niemiec. Na dole mapy mam również opcje prognozy, która jest dużo bardziej dokładna. Kolejnym plusem radar pogody jest sprawdzanie jej w każdej chwili. Nie musimy czekać na wieczorne wydanie pogody, które możemy przegapić w mgnieniu oka, ponieważ trwa niecałe 5 minut. Sprawdź teraz temperaturę, opady, burze oraz inne ciekawe dane na radarze pogodowym za darmo.

radar pogodowy

Radar pogodowy Polska Niemcy Europa

Pogoda jest nieodłączną częścią naszego życia. Musimy zawsze się do niej dostosowywać, ponieważ nie możemy jej zmienić. Oglądając prognozę w telewizji i tak nie wiemy jak mamy się ubrać rano. To, że po południu będzie prawie 30 Stopni nie znaczy, że rano też będzie gorąco. Radar pogodowy pokaże ci pogodę o każdej porze dnia i nocy. Możesz z łatwością sprawdzić temperaturę na żywo oraz prognozować sobie ją na resztę dnia. To samo dotyczy opadów oraz burz, które pokazywane są z dokładnością do kilku minut.

To dlatego radar meteorologiczny używany jest na całym świecie. Pokazuje on warunki atmosferyczne w całej Europie, Polsce oraz Niemczech. Możemy przybliżyć mapę aby zobaczyć jaka pogoda jest i będzie w naszej lokalizacji. Radar pogodowy online jest bardzo prosty w obsłudze i praktycznie może używać go każdy. Jest to idealne rozwiązanie, bo wchodząc na naszą stronę mamy dostęp do najważniejszych informacji pogodowych, które możemy sprawdzać codziennie i w dowolnym miejscu na ziemi.